Adanalı Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek...

5 posters
YazarMesaj
zafer_yalcin50
Üye
Üye
zafer_yalcin50

İlgi alanları : ßoşVer
Durumunuz : ßoşVer

Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek... Empty
MesajKonu: Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek...   Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek... Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:49 pm

Bazen gıtmek gerek yitmek yitirmek gerekÖyle acılanacak ki yüreğim bu gidişesana bir elveda dilemeyi bile (bir vazgeçiştir oysa) unutturacakunutturmuş gibi görünecek kendisine!! Oysa ki nasıl sancılanacağım nasıl kanlar akıtacağım geçtiğim yollara Sen sevgili ! Dökebileceğin göz yaşları kadar ıslanacaksın yokluğumda…Kanımı akıttığım yollarıma çıkacak öpeceksin caddeleriYüreğinin sızısı kadar yakın olacaksın bana

Ben mi?

Gidişimle bittiğim şehirden ayrıldığım anda ben başka bir yalnızlığın koynuna uzanacağım o geceBaşka nefeslere karışacak nefesimSesini duyar gibi olacağım her yağmurun altında unutulurkenunuturken kendimi Unutturacağım sana da biraz

Öyle hain hatırlatacağımki kendimi senin için günler anlamını tekrar kazanmaya başladığındaben hergünümü sana adayacağım…Bir dilek ağacım olacak evımın onunde
Her sabah uyandığımdao ağaca rüyalarımı asacağımOlurda bırgün beni bulma ıhtimalin olursasensizliğinde kaç sensiz gecemin geçtiğini asacağım o ağaca…ve o ağaç yeryüzünde tek olacakSEN olacaksın tek nedenım ve tek dıleğimbütün dilekler aynı olacak çünkü…
Sen ki sevgili her gecen daha doyumsuz olacak nefretimle başkasının koynundan daha da zevk alırkendaha da unutacaksın beni biliyorum…Bu deilmiydi zaten aradıgım nedenım Öyle unutacaksın ki beniyollarımdan geçerkenkalbimin kanadığı yerleri bile ezeceksin ayaklarınla…

Sevgili’myüreğimin kanayan yanı!! Sen deilmiydin hep fazlasını daha fazlasını isteyenSen değilmiydinkalbimi açtığımda SENİ görmen içiniğrenerek kafanı çevirenHep başkaları ne dedi ne derler ile ilgilenenYetinmeyen sen değilmiydin!!

Al iştesana bıraktım sahte sehrinisahte sevgilerle beraberUmmazdın ben nasıl olsa enaiydimsenin enainbırakıp gitmezdimBazen çekip gitmek gerek derdimDuymazdın bile beni biliyorumAl işte…Yolların uzadığı bir kentSonu olmayan bir ecel seçtin kendinebunu sen hazırladın…Her gece rüyalarımda nefesini duyuyorummutluluk haykırışlarınla başlayıpsabah nöbetlerine uzattığın göz yaşlarının tuzuyla uyanıyorum…Ellerim uyuşuyor…Avuçlarım kilitlenmiş uyanıyorum sevgilimYüreğim agrıyor anlıyormusundayanmak öyle zor ki sonra başımı kaldırıp bir dilek daha tutuyorum senin için…Biten bir gecenin sonsuz lacivertliğinde sende de bitirilmeyi diliyorumkendi sonumu görebilmek için…

Beni hep yokluğumda sevdikleri için. Bekliyorum
http://uygunadimask.forumm.biz
||ßuSra||
Üye
Üye
||ßuSra||

Durumunuz : Pc..

MesajKonu: Geri: Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek...   Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek... Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 4:02 pm

PayLa$ım içiN SaoL =)
Kadir
Co Admin
Co Admin
Kadir

İlgi alanları : wadaa
Durumunuz : arka sıradakiler

MesajKonu: Geri: Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek...   Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek... Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 4:02 pm

Paylaşım için Teşekkürler
http://firatcologlu.hareketforum.biz
FIRATCÖLOGLU<3
Üye
Üye
FIRATCÖLOGLU<3

Durumunuz : öqrennci

MesajKonu: Geri: Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek...   Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek... Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 8:12 pm

Paylasm icn tskleer
***gözde***
Moderatör
Moderatör
***gözde***

İlgi alanları : baby
Durumunuz : alışveriş yapmak

MesajKonu: Geri: Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek...   Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek... Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 4:17 pm

paylaşım için saqolll
http://www.aslıtandogan.net

Bazen "gitmek" gerek, yitmek yitirmek gerek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bak" Dünyayı umursamaz yaşatacak olana karaladım" Yine...
» Nick mi? İmza mı? Avatar mı?" Üstekinin Nesini Beğendin ?