Adanalı Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .?

2 posters
YazarMesaj
ISMETIM.nagihan
Üye
Üye
ISMETIM.nagihan

İlgi alanları : SARI CINGEN :)
Durumunuz : evliiiii:)

BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .? Empty
MesajKonu: BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .?   BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .? Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 6:31 pm

ben terazi burcuyum

Uğurlu müzik : Romantik parçalar

Terazi burcunda doğan insanlar güçlü bir adalet duygusuna sahiptirler. Herkese iyi davranmak isterler. Kendilerini her zaman oldukları gibi gösterirler, başkalarının onları oldukları gibi kabul etmelerini isterler. Onlardan sık sık "onun için yaptığın bunca şeyden sonra bunu bana yapmamalıydı" cümlesini duyabilirsiniz. Herkesin kendileri gibi olmamasının olağan olduğunu kabul etmezler, verdikleri kadar almak isterler. İlişkileri bu konuda dengeli olursa mutlu olurlar. Terazi burcunu tanımlayan cümle "TARTARIM" dır. Çok ender sert çıkış yapar, karar vermeden önce her şeyi tartarlar. Zorlanmaya hiç gelemezler. Üstelenirse sabır ve kibarlıklarını yitirirler. Nazik ve yumuşak konuşur istediklerini iyi anlatırlar.
Terazi'ler yalnızlığı sevmediklerinden hareketli büyük kentlerde, en azından şehir merkezinde evde almak isterler.

Dans ve müziği severler. Duygusal parçalara özel düşkünlükleri vardır. Artistik yetenekleri büyük olup evlerinin kendileri dekore ederler.
http://www.arkasiradakilerfan.net
Armi
Özel Üye
Özel Üye
Armi

İlgi alanları : artı yoğsun içimdeki soysuzsun uğurladım seni
Durumunuz : öyle sandığın gibi bir durum yok yani

BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .? Empty
MesajKonu: Geri: BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .?   BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .? Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:26 am

boğa

BURCUNUZ NEDIR KIZLAR .?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kızlar en çok sevdiğiniz eşyanız
» Aşk Nedir?
» Flood Nedir? Forumlarda Neden Yasaktır?